Головна Послуги Наші роботи Про компанію Контакти Вакансії

Будівельно-ремонтні роботи

Майбутній комфорт у руках професіоналів

Ремонтно-будівельні роботи – один з основних напрямків діяльності будівельної компанії «ЗАПОРІЖГРАНІТБУД» : великий творчий потенціал усієї команди, накопичений досвід та володіння передовими технологіями та обладнанням дозволяє нам створювати бездоганні інтер'єри будь-якого ступеня складності. Визначаючи правильний підхід до кожного клієнта, ми здійснюємо ремонтно-будівельні роботи з метою створення максимального комфорту, як побутового, так і душевного. Адже будинок – це не просто якісно зроблені стіни та стеля та красиво розставлені меблі, це – простір, який дає вам можливість відчувати позитивні емоції, повноцінно жити, працювати, відпочивати від суєти зовнішнього світу.

капитальный ремонт

Основні види робіт

  • Демонтажні роботи
  • Стяжка
  • Штукатурка стін
  • Шпаклівка стін та стель
  • Фарбування
  • Поклейка шпалер
  • Кладка кахлю
  • Облицювання натуральним каменем (граніт, мармур, онікс)

Основні етапи робіт

Ремонтно-оздоблювальні роботи здійснюються фахівцями «ЗАПОРІЖГРАНІТБУД» за всіма правилами, у кілька етапів. По-перше, визначається дизайн-проект інтер'єру . Якщо у вас є власна оригінальна ідея, ми допоможемо вам втілити її максимально якісно та економно. Наші спеціалісти також можуть запропонувати вам власні розробки, взяті з уже реалізованих проектів або створені спеціально для вас. Наступним кроком стає вибір оздоблювальних матеріалів та складання кошторису . Цей етап дуже важливий, оскільки від нього залежить бюджет і задоволення майбутнім результатом.

Завершальний етап – самі будівельні ремонтно-монтажні роботи . Терміни встановлюються за узгодженням із замовників, залежно від ваших фінансових можливостей ми можемо здійснити роботу швидко чи поступово, вроздріб. При цьому, зовсім не має значення, чи займалися ми зведенням стін чи ні, будівельні ремонтно-монтажні роботи проводяться за вашим запитом і відповідно до призначення того чи іншого приміщення. За вашим бажанням, висококваліфіковані співробітники нашої компанії візьмуть на себе вирішення будь-яких питань, пов'язаних з організацією освітлення , монтажем сантехніки , встановленням меблів та інших необхідних елементів домашньої обстановки.

Ми будемо раді створити для вас гармонійну та затишну атмосферу, що відповідає вашим уявленням про практичність, функціональність та комфорт.

Зателефонуйте нам прямо зараз і наші співробітники із задоволенням проконсультують вас з усіх питань ремонту та будівництва .

Теги: ремонт приміщень капітальний ремонт ремонт Запоріжжя кладка кахлю стяжка штукатурка малярні роботи будівельні фірми Запоріжжя