Головна Послуги Наші роботи Про компанію Контакти Вакансії

Про компанію

Наша компанія заснована у 2000 році. Територіально ми знаходимося у місті Запоріжжі, за адресою вул. 40 років Радянської України, 31

Протягом 15 років, репутація надійної будівельної компанії, якість послуг, конкурентні ціни, високий рівень кваліфікації персоналу, дозволяють нам активно розвиватися, співпрацювати та надавати послуги багатьом клієнтам, поряд з якими і Запорізька АЕС, Управління капітального будівництва міста Запоріжжя.

Будівельні послуги включають консультації, підготовка та оформлення виконавчої документації , кошторисної документації , повний спектр будівельно-оздоблювальних робіт , організація та контроль над виконанням всіх виробничих процесів на кожному етапі.

Будівельна фірма ТОВ «Запорожгранітбуд» , є однією з будівельних фірм Запоріжжя , що найбільш розвиваються, і за його межами. Удосконалюючись з'являються нові можливості для реалізації перспективних, амбітних планів, збільшується спектр будівельних послуг , що надаються, географічно розширюється мережа партнерських відносин. Одним з останніх, найбільш актуальних в даний час напрямків у розвитку компанії, є утеплення та фарбування фасадів багатоповерхових будівель.

До найважливіших переваг ТОВ «Запорожгранітбуд» можна віднести своєчасне та якісне виконання робіт, укомплектованість висококваліфікованим персоналом, оперативність у роботі та відповідальність за взяті на себе зобов'язання.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте індивідуальний підхід, фіксований термін виконання будівництва, поетапну оплату, незмінно якісне виконання робіт.

Фахівці нашої компанії бачать кожен проект від початку до кінця з акцентом на деталі та довговічність.

Ми пишаємось нашими результатами та допомагаємо нашим клієнтам у досягненні успіхів.