Головна Послуги Наші роботи Про компанію Контакти Вакансії

Покрівельні роботи

Компанія "Запорожгранітбуд" професійно та надійно виконає всі види покрівельних робіт, починаючи від ремонту покрівлі до її повної заміни на нову, з найнадійніших сучасних матеріалів.

roofing13

Пропонуються кілька типових пропозицій з ремонту та монтажу м'якої покрівлі з використанням рулонних матеріалів, що наплавляються:

  • Поточний ремонт покрівлі : ремонт пошкоджених місць старого покрівельного килима, розтин бульбашок, ревізія або заміна водоприймальних воронок, відновлення карнизних звисів та покриттів парапетів, ремонт місць примикань, ґрунтування старого покрівельного килима та наплавлення одного або двох нових шарів покрівельного матеріалу.
  • Капітальний ремонт покрівлі : вирубування старого покрівельного килима, ремонт або заміна стяжки , заміна водоприймальних воронок, виправлення "розухилки", заміна карнизних звисів, фартухів та покриттів парапетів, встановлення флюгарок для просушування утеплювача, при необхідності відновлення та оштукатурювання парапетів та т.п. до повної заміни всього покрівельного пирога до перекриття.
  • Монтаж класичного пирога м'якої покрівлі: пароізоляція, утеплювач, стяжка, покрівельний килим.

Теги: покрівля покрівля Запоріжжя покрівля що наплавляється будівельні фірми Запоріжжя ремонт покрівлі руберойд що наплавляється дахи